SG73W2HTTE270M
MFR.Part #
SG73W2HTTE270M
JLCPCB Part #
C4162943
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS