SG73W2HTTE222K
MFR.Part #
SG73W2HTTE222K
JLCPCB Part #
C4200077
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS