SG73W2HTTE122K
MFR.Part #
SG73W2HTTE122K
JLCPCB Part #
C4303045
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS