SG73S2ETTD97R6F
MFR.Part #
SG73S2ETTD97R6F
JLCPCB Part #
C4179631
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS