SG73S2ETTD9761F
MFR.Part #
SG73S2ETTD9761F
JLCPCB Part #
C3936004
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS