SG73S2ETTD95R3D
MFR.Part #
SG73S2ETTD95R3D
JLCPCB Part #
C4215563
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS