SG73S2ETTD91R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD91R0D
JLCPCB Part #
C4223516
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS