SG73S2ETTD913J
MFR.Part #
SG73S2ETTD913J
JLCPCB Part #
C4116186
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS