SG73S2ETTD913G
MFR.Part #
SG73S2ETTD913G
JLCPCB Part #
C4266266
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS