SG73S2ETTD911J
MFR.Part #
SG73S2ETTD911J
JLCPCB Part #
C3945097
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS