SG73S2ETTD9093F
MFR.Part #
SG73S2ETTD9093F
JLCPCB Part #
C4267663
Description
-55℃~+155℃ 500mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS