SG73S2ETTD9091D
MFR.Part #
SG73S2ETTD9091D
JLCPCB Part #
C4351870
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS