SG73S2ETTD8R20F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8R20F
JLCPCB Part #
C3918893
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS