SG73S2ETTD8R06F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8R06F
JLCPCB Part #
C4190379
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS