SG73S2ETTD8872D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8872D
JLCPCB Part #
C4159475
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS