SG73S2ETTD825J
MFR.Part #
SG73S2ETTD825J
JLCPCB Part #
C3934760
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS