SG73S2ETTD825G
MFR.Part #
SG73S2ETTD825G
JLCPCB Part #
C4288310
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS