SG73S2ETTD8250D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8250D
JLCPCB Part #
C4047476
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS