SG73S2ETTD8203D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8203D
JLCPCB Part #
C3976649
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS