SG73S2ETTD8202D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8202D
JLCPCB Part #
C4191483
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS