SG73S2ETTD8063F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8063F
JLCPCB Part #
C4143363
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS