SG73S2ETTD78R7D
MFR.Part #
SG73S2ETTD78R7D
JLCPCB Part #
C4078431
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS