SG73S2ETTD7873F
MFR.Part #
SG73S2ETTD7873F
JLCPCB Part #
C3980370
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS