SG73S2ETTD755J
MFR.Part #
SG73S2ETTD755J
JLCPCB Part #
C4169873
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS