SG73S2ETTD7323D
MFR.Part #
SG73S2ETTD7323D
JLCPCB Part #
C4088337
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS