SG73S2ETTD6R8J
MFR.Part #
SG73S2ETTD6R8J
JLCPCB Part #
C4085392
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS