SG73S2ETTD681J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD681J
JLCPCB Part #
C4346883
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS