SG73S2ETTD6802F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6802F
JLCPCB Part #
C4210750
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS