SG73S2ETTD621G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD621G
JLCPCB Part #
C4103822
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS