SG73S2ETTD620G
MFR.Part #
SG73S2ETTD620G
JLCPCB Part #
C4134440
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS