SG73S2ETTD6040D
MFR.Part #
SG73S2ETTD6040D
JLCPCB Part #
C4069868
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS