SG73S2ETTD5603D
MFR.Part #
SG73S2ETTD5603D
JLCPCB Part #
C4196833
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS