SG73S2ETTD5601D
MFR.Part #
SG73S2ETTD5601D
JLCPCB Part #
C4294437
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS