SG73S2ETTD53R6D
MFR.Part #
SG73S2ETTD53R6D
JLCPCB Part #
C3978341
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS