SG73S2ETTD5232F
MFR.Part #
SG73S2ETTD5232F
JLCPCB Part #
C4326773
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS