SG73S2ETTD5102F
MFR.Part #
SG73S2ETTD5102F
JLCPCB Part #
C4126341
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS