SG73S2ETTD5101F
MFR.Part #
SG73S2ETTD5101F
JLCPCB Part #
C4149454
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS