SG73S2ETTD47R0F
MFR.Part #
SG73S2ETTD47R0F
JLCPCB Part #
C4015051
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS