SG73S2ETTD4750D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4750D
JLCPCB Part #
C4036906
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS