SG73S2ETTD472J
MFR.Part #
SG73S2ETTD472J
JLCPCB Part #
C4234104
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS