SG73S2ETTD472G
MFR.Part #
SG73S2ETTD472G
JLCPCB Part #
C4146331
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS