SG73S2ETTD470J
MFR.Part #
SG73S2ETTD470J
JLCPCB Part #
C4294895
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS