SG73S2ETTD4703D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4703D
JLCPCB Part #
C4341541
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS