SG73S2ETTD4422D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4422D
JLCPCB Part #
C4021499
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS