SG73S2ETTD4020D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4020D
JLCPCB Part #
C4090033
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS