SG73S2ETTD3900D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3900D
JLCPCB Part #
C4553525
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS