SG73S2ETTD3741D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3741D
JLCPCB Part #
C4149764
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS