SG73S2ETTD3650D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD3650D
JLCPCB Part #
C4251046
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS