SG73S2ETTD3603F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3603F
JLCPCB Part #
C4296700
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS