SG73S2ETTD3603D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3603D
JLCPCB Part #
C3960675
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS